Zájezd do Tropical Island

Hledáte-li největší aquapark v Evropě, který se přeci jen bude od těch ostatních nějak lišit, pak jste na správném místě. Tropical Island se nachází jen kousek od Berlína a nabízí svým návštěvníkům příjemné vodní prostředí s prvky pralesa a ještě mnohem víc. Z České republiky budete v aquaparku během hodiny a zajímáte-li se o zájezd autobusem, pak se navíc nebudete muset ani o nic starat.

Zájezdy do Tropical Island jsou pořádány celoročně a rozhodně zde nehraje žádnou významnou roli počasí.

Tropical Island je krytý areál, kam můžete vyrazit na jeden den, nebo zde dokonce přepsat na uměle vytvořených plážích. Na plážích v budově se nachází stany, ve kterých můžete třeba i s celou rodinou přespat nebo se během noci věnovat vodním radovánkám. Tropical Island je jediným zábavním a vodním parkem, který je provozován nonstop a zábava zde nikdy nekončí. Zájezdy jsou obvykle jednodenní, večer se tedy vrátíte na místo, odkud jste odjeli. Po celou dobu zájezdu je vám k dispozici zkušený průvodce, který je seznámen s atrakcemi parku, ale i s různými pravidly, která zde platí. Průvodce je vždy ochoten vám s čímkoli pomoci nebo poradit.

Pokud zvolíte dopravu přes cestovní kancelář nebo autobusového dopravce, pak můžete značně ušetřit na vstupném. Cesta je příjemná a díky komfortu, který je v autobusech zajištěn i velmi pohodlná.

Tropical Island je ideálním místem zejména pro rodiny s dětmi. Na své si zde ale přijdou i páry nebo skupiny, které se do Tropical Island přijeli bavit.

Olga Zachová