Dopřejte vašemu partnerovi vzrušující Nuru masáž, která okoření váš milostní vztah

Přáli byste si ozvláštnit váš milostný život, ale nevíte, co by vašemu partnerovi udělalo radost? Vsaďte na jistotu v podobě intenzivního prožitku s pořádnou dávkou vzrušení a vyzkoušejte oblíbenou japonskou nuru masáž. Poradíme vám, jaké produkty nakoupit i jak připravit prostředí. V článku se dočtete také o doporučeném postupu masáže, aby byl prožitek co nejintenzivnější.

 

Tajemství nuru masáže spočívá v použití originálního gelu

Nuru gel byl vyvinut speciálně pro erotickou masáž tělo na tělo, při které dochází k uvolnění svalů nejen díky masáži pomocí prstů a dlaní, ale celého těla.

Jeho hlavní předností je hustá konzistence, kterou je možné připodobnit lubrikantům. Gel je extrémně kluzký, ale přitom vůbec nelepí. Nezůstávají po něm ani žádné fleky na povlečení apod.

Má příznivý vliv na pokožku, která po něm zůstává hydratovaná a hebká. Výhodou nuru gelu je také jeho přírodní složení, díky kterému je vhodný i pro alergiky a při jeho použití nehrozí vznik vyrážek, ani žádné jiné vedlejší účinky.

Dostupný je v různých velikostech a produktových řadách. Na své si přijdou ti, kteří upřednostňují gel bez vůní a zápachu, ale i tací, kteří preferují aromatické produkty.

Byl vytvořen na bázi vody, kterou ho můžete naředit až do získání požadované konzistence. Při nadměrném přidání vody dochází ke ztrátě elasticity gelu, a proto je nutné následovat doporučení výrobce, která se pro jednotlivé řady liší.

Je vhodné ho použít i v případě klasických masáží, nebo jako náhradu za lubrikační gel.

Jak si dopřát nuru masáž z pohodlí vašeho domova

 1. Navoďte v pokoji příjemnou atmosféru.
 2. Pusťte vaši oblíbenou hudbu a zapalte si aromatické svíčky. Přečtěte si, jak poznat kvalitní svíčku.
 3. Připravte si podložku bez absorpčních schopností (nafukovací matraci či vinylové ložní prádlo).
 4. Gel v uzavřené nádobě ponořte na chvilku do teplé vody, aby se zahřál.
 5. Nechte za dveřmi všechny starosti všedního dne a plně se soustřeďte na danou chvíli.
 6. Uvolněte se a nalaďte se na společně strávený večer.
 7. Začněte společnou koupelí v teplé vodě, která pomůže k vašemu uvolnění a může sloužit také jako milostná předehra.
 8. Volně přejděte k připravené podložce a pusťte se do samotné masáže.
 9. Připravený gel si naberte do rukou a rozetřete ho po celém svém i partnerovo těle.
 10. Začněte zvolna jemnou masáží zad, ramen i šíje. Až bude váš partner dostatečně uvolněný, trochu přitvrďte a začněte ho masírovat pomocí prsou, zadečku i dalších částí těla.
 11. Podle reakcí zajisté poznáte, co se vaší drahé polovičce líbí a pokud ne, nebojte se zeptat, ať přesně víte, jakým místům jeho těla věnovat zvýšenou pozornost.
 12. Nebojte se použít celou svou váhu a na přítele se položit celá.
 13. Poté začněte věnovat pozornost přední části těla a opakujte stejný postup.
 14. V rámci velkého finále masírujte jeho přirození a doveďte ho svými doteky až k vyvrcholení.

Pokud si celý zážitek chcete co nejvíce prodloužit, před vyvrcholením si prohoďte role a požádejte partnera, aby namasíroval i on vás. Očekávaného vyvrcholení můžete následně dosáhnout společně.

Tip: 10 tipů na dosažení intenzivního orgasmu.

 

Je absolutně ve vaší režii, jaký postup při nuru masáži zvolíte, ale pokud se takto experimentovat chystáte poprvé, tak následujte naše doporučení, která dovedou vašeho partnera k nezapomenutelnému vyvrcholení. Doporučujeme, abyste si před začátkem masáže sdělili, co od ní očekáváte. Předejdete tím zbytečným nedorozuměním, která by mohla celý průběh narušit.

 

Lákala by vás podobná masáž od vašeho partnera, nebo byste se raději svěřili do rukou profesionální masérky z erotického salonu?

Olga Zachová