• Home
  • /Novinky
  • /Erotické masáže s tajuplnými názvy – zjistěte, jaké potěšení se skrývá pod termíny procedur

Erotické masáže s tajuplnými názvy – zjistěte, jaké potěšení se skrývá pod termíny procedur

Dnešní doba rozvoji er. masáží přeje, a proto můžete v nabídce jednotlivých salonu vidět opravdu rozmanitou paletu procedur se silně erotickým nádechem. Mnohdy ale nevíte, co se skrývá pod cizími názvy, a proto Vám v tomto článku představíme ty, které se těší oblibě mezi místními zákazníky i turisty, pro které jsou takové služby častým motivem k návštěvě České republiky. Uvedeme i doplňkové služby, které jsou obvykle poskytovány za příplatek.

 

Zjistěte, co se ve skutečnosti skrývá za mnohdy tajemnými názvy erotických masáží a vyberte si tu, která nejvíce naplní Vaše očekávání

Nuru

Jedná se o japonskou masáž tělo na tělo, která se v poslední době těší čím dále tím větší oblibě. Základem je speciální gel s extrémně kluzkou konzistencí. Masérka si jím potře tělo a pak doslova klouže po klientovi a přivádí mu tím nepopsatelnou rozkoš, která často končí vyvrcholením.

Lingam

Masáž určena pro může, při které se masérka soustředí výhradně na masáž penisu. Cílem není přivést klienta co nejrychleji k orgasmu, ale spíše se postarat o uvolnění napětí. Opomenuta není žádná z částí mužského přirození, a proto velmi často dochází k vyvrcholení, jelikož se jedná o velmi intimní a potěšující zážitek.

 

Yoni

Procedura pro ženy spočívající v masáži intimních partií. Výraz Yoni lze volně přeložit jako chrám či posvátný prostor. Žena se při tomto prožitku soustředí na přijímání radosti. Cílem není pouhé vyvrcholení. Tato masáž slouží také jako prostředek k budování důvěry a úcty ve vztahu, uvolnění sexuálního zdraví a odstranění bolestí při sexu.

 

Duo

Jedná se o masáž čtyř rukou. O jednoho klienta se starají hned dvě masérky. Aby byl prožitek co nejvíce příjemný a intenzivní, používají různé oleje a pěny. Oblibě se těší také duo masáže tělo na tělo. Velmi často vedou k vyvrcholení.

 

Párová

Mnoho páru se tímto způsobem snaží oživit svůj vztah. Přítomna je jedna či dvě masérky podle požadavků klientů. Oba z páru jsou masírování ve stejný čas a cílem je navrátit do vztahu vzrušení.

 

Milking table

Masáž na stole se speciálním otvorem pro intimní partie. O intenzivní prožitek se postarají hned dvě masérky, přičemž jedna z nich se věnuje celému tělu a druhá pouze mužskému přirození.

 

Mýdlová

Další z body to body masáží, při které masérka zapojuje kromě svých rukou i zbytek těla. Svou myšlenkou je velmi podobná Nuru masáži, akorát v tomto případě se používá místo kluzkého gelu speciální mýdlová pěna s jedinečnou vůni.

 

Tantrická

Zaměřuje se na duchovní prožitek mezi masírujícím (dárcem) a masírovaným (příjemcem). Masáž nemusí být nutně zakončena vyvrcholením. Cílem je uvolnit se a hluboce relaxovat. Sexuální energie je považována za jednu z nejdůležitějších v životě, proto se příjemce soustředí výhradně na svůj prožitek a spokojenost.

Tip: Navštivte kurzy tantry a zlepšete svůj intimní život.

Doplňkové masáže a služby za příplatek

Služby, které masérky poskytují za příplatek, se liší salon od salonu, proto je vhodné se o všem předem informovat.

 

OBVYKLE MŮŽETE OČEKÁVAT TYTO SLUŽBY:

  • Tanec na klíně
  • Vířivka
  • Masáž prostaty nebo hráze
  • Footjob
  • Lávové kameny

Počítejte s tím, že každé proceduře předchází sprcha a stejným způsobem i celý prožitek končí. Respektujte, že se nejedná o poskytovatele sexuálních služeb, a proto si je ani nikdy nevynucujte. Masérku byste tím urazili a došlo by k předčasnému ukončení procedury. Názory lidí na erotické masáže se různí, ale podle nás bude nejlepší, pokud si uděláte představu sami. Díky tomuto článku už máte ponětí o službách, které můžete poptávat v salonech s nabídkou erotických masáží. Internet je plný i návodů, jak si dopřát erotickou masáž z pohodlí domova. S Vaší drahou polovičkou si můžete udělat vzájemně například masáž chodidel, která vede k fyzickému i psychickému uvolnění.

 

Máte nějaké doporučení, které byste rádi předali lidem, kteří na erotické masáži zatím nebyli, ale plánují ji?

Olga Zachová