• Home
  • /Novinky
  • /Unikátní gay masáže, díky kterým se Vám dostane nevídaného uvolnění se silně erotickým nábojem

Unikátní gay masáže, díky kterým se Vám dostane nevídaného uvolnění se silně erotickým nábojem

Masáže jsou jedním z nejlepších způsobů relaxace. Těší se oblibě velkého množství lidí, a tak není divu, že se jejich nabídka na portálech typu pleasure-world.com rozrůstá tak, aby byly uspokojeny potřeby všech jednotlivců. Při gay masáži bývají použity všechny známé techniky.

 

Co všechno předchází samotné gay masáži

Výběr maséra, který se o Váš nezapomenutelný zážitek postará, je čistě ve Vaší režii. Tuto práci dělají nejen pohlední muži, ale především vysoce kvalifikovaní, profesionální a empatičtí.

Sami si zvolíte proceduru, kterou chcete podstoupit a objednáte se na konkrétní termín. Nejprve si s masérem pohovoříte a zjistíte, jak vše proběhne. V tomto momentě máte také možnost sdělit Vaše požadavky a přání.

Samotné masáži vždy předchází společná koupel či sprcha. Stejným způsobem celý zážitek i končí.

 

Cíle procedury

Masáže nejsou koncipované tak, aby Vás přivedly k rychlému vyvrcholení, rovněž to není ani jejich jediný záměr. Cílem je vyvolat ve Vás intenzivní pocity, naučit Vás vnímat vlastní tělo a jeho individuální potřeby, pozitivně působit nejen na Vaše tělo, ale také psychiku.

Každý z masérů má obvykle svůj vlastní ověřený styl, který u jednotlivých zákazníků aplikuje. Vždy je ovšem kladen důraz na to, aby Vám jednotlivé doteky i jejich intenzita byly příjemné.

 

Typy masáží, které obvykle naleznete v nabídce salonů

Klasická

Po společné koupeli přejdete nazí na připravené lůžko. Lehnete si na břicho a masér na Vás nanese olej. U mužů, kteří jsou na erotické masáži poprvé, se mohou ze začátku dostavovat zvláštní pocity. Pozornost je proto nejprve soustředěna na bedra, ramena, horní a dolní končetiny. Díky tomu se krásně uvolníte a masér bude moci přejít ke stimulaci vnitřní strany stehen, hýždí a také slabin.

Zhruba v polovině času se přesunete na záda a masér přejde k masáži intimních partií. V této fázi obvykle dochází k vyvrcholení, ale není to podmínkou. Ovšem ani v tento moment procedura nekončí a masér bude pokračovat tak dlouho, jak jen Vám to bude příjemné.

 

Nuru

Nuru je japonská masáž pojmenovaná podle speciálního kluzkého gelu, který masér nanáší nejen na Vaše tělo, ale i své. Vše začíná jako klasická erotická masáž, při které ovšem masér nepoužívá jen ruce, ale rovnou celé své tělo a doslova po Vás bude klouzat. Zvýšená pozornost je věnována Vašim intimním partiím. Jedná se proto o velmi intenzivní zážitek, během kterého Vám bude naskytnut pohled na nahé tělo masírujícího muže.

 

Lingam

Procedura zaměřena nejen na masáž mužského přirození, při které zažijete dosud nepoznané pocity. Je součástí rozvinuté tantrické masáže, jejímž cílem je odbourat Váš stres i negativní energii, která brání plnému prožitku při pohlavním styku. Masírující je při takové masáži považován za „průvodce“, který Vám má pomoci uvolnit se a poznat sebe sama.

Při masáži je postupováno stejně jako při klasické tantrické masáži, v jejímž závěru se pozvolna přejde k masáži Vašeho přirození. Masér věnuje pozornost nejen okolí pohlaví, ale také vnější a vnitřní oblasti pohlavních orgánů, pánve a pánevního dna.

 

Tip: Přečtěte si také, jaký typ masáže Vám může pomoci v případe bolesti zad a dalších problémů.

 

Existuje velké množství dalších typů masáží, které si můžete zvolit. Výše jsme uvedli jen základ, na kterém jsou postaveny i jiné procedury. Masáž penisu a prostaty bývá často také jako doplňková služba ke kterékoliv jiné masáži, můžete tedy využít i této možnosti. Teď už nezbývá nic jiného, než se vrhnout na výběr salonu a vychutnat si tento nezapomenutelný zážitek.

 

Vybrali byste si některou ze zmíněných procedur, nebo by Vás lákalo něco jiného?

Olga Zachová