Kalhotky s vyšším pasem ocení každá boubelka. Jaké jsou jejich hlavní přednosti?

Patříte-li k dámám, kterým matka příroda nadělila kypré tvary, kalhotky s vyšším pasem by neměly chybět ve vaší skříni. Chcete-li najít ideální druh spodního prádla pro vaši postavu, abyste vypadala skvěle a cítila se dobře, tak věnujte pozornost následujícímu textu. Dozvíte se v něm, v čem spočívá kouzlo vysokého sedu, pro jaké příležitosti se tento typ prádla nejvíce hodí a proč je důležité při nákupu zohlednit použitý materiál. Pokud toužíte po skvěle padnoucím a dobře vypadajícím spodním prádle, pak se pusťte do čtení.

Kalhotky s vyšším pasem schovají kila navíc

Vysoký pas není na spodním prádlem jen pro parádu, ale plní velmi důležitou funkci. Pokud jsou kalhotky správně ušity, slouží totiž tato vychytávka pro stažení většího bříška, díky čemuž dochází k zeštíhlujícímu efektu. Nezbytné je u tohoto typu kalhotek dávat pozor na správný výběr velikosti. Právě kvůli stahujícímu materiálu se při volbě menší velikosti může stát, že se vám kraj kalhotek zařízne do boků a vytváří tak nevzhledné bochánky, které jsou přes oblečení vidět. Pokud ale zvolíte velikost správnou, naděláte s těmito kousky velkou parádu, i v případě, že vás trápí nějaká ta kila navíc.

K jakému oblečení se nejvíce hodí?

Jelikož se jedná o lehce stahovací prádlo, můžete jej nosit do společnosti i každý den do práce. Jejich využití je tak zcela univerzální. Nejlépe se hodí pod oblečení, kde potřebujete mít trochu stažené spodní bříško. Mezi takové patří:

  • Upnuté nebo pouzdrové šaty
  • slim kalhoty, mrkváče
  • pouzdrové sukně

Při kombinování prádla a oblečení je potřeba dbát na to, aby pod oděvem nebyly příliš vidět obrysy kalhotek, jelikož to může působit trochu lacině. Naštěstí existují bezešvé varianty, jež se skvěle hodí právě pod upnuté šaty. Stahující efekt naopak není třeba v případě, že si obléknete sukni či šaty v áčkovém střihu, nebo volné kalhoty, jako jsou některé džíny nebo třeba oblíbené aladinky. 

Krajkové švy podtrhnou váš sexapeal

Nebojte se odvážnějších vzorů. I silnější žena může být sexy v krajkovém prádle. Kalhotky s vyšším pasem mají často krajkové provedení, což působí velice elegantně i svůdně. Dejte si však pozor, aby krajka nezasahovala do míst, kde to už není žádoucí. Oblast intimních partií by měla být ušitá z materiálu, který nebude škrábat ani škrtit. Většina kvalitních kalhotek má tak krajkovou část kolem horního okraje nebo v oblasti nohavic.

Nepodceňte výběr materiálu

Volba materiálu společně se střihem ovlivní nejvíce to, jak se budete ve spodním prádle cítit. Vybírejte proto pečlivě a vyhněte se raději umělým materiálům. Přírodní materiály jsou pro kalhotky vždy lepší volbou. Látka, ze které jsou ušity, by měla být prodyšná a příjemná na dotek. Nesnažte se za každou cenu vybrat něco sexy, na první místě musí být vždy pohodlí. Raději obejděte více obchodů a zvolte kvalitní materiál, než abyste pak musela trpět hodiny v prádle, které vás bude nepříjemně škrábat. Nesmrtelným materiálem, kterým nikdy nic nezkazíte, je bavlna.

Právě jste došly na konec článku. Teď už víte, že pro ženy kyprých tvarů je prádlo s vyšším sedem ideální volbou. Dozvěděly jste se, že i tento typ kalhotek umí podpořit váš sexappeal, zvolíte-li správnou velikost a provedení. Zjistili jste pod jaké oblečení se nejlépe hodí a kterým materiálům dát při výběru spodního prádla přednost. Teď už stačí jen vyrazit na nákupy.

A jaké kousky nesmí chybět v šatníku vám? Máte rády svůdné prádlo s krajkou, které odhaluje hodně kůže, nebo si potrpíte na decentní elegantní styl? Ať už tak nebo tak, budeme moc rádi, když nám svůj názor sdělíte v komentářích.

Olga Zachová