Erotické soupravy pro vyšší sebevědomí a intenzivnější zážitek

Máme pro vás trochu intimní otázku: Když nahlédnete do svého šuplíku se spodním prádlem, co vidíte? Pestrou škálu barev a potisků a převážně bavlnu? Funkční a sportovní bambusové prádlo? Záplavu černých a červených krajek nebo jednoduše od každého trochu? Váš sexuální život rozhodně nedefinuje materiál, barva ani cena vašeho spodního prádla a vyloženě sexy spodní prádlo také nemusí ručit za oživení erotického náboje ve vztahu. Když stojíte nad otevřenou zásuvkou a vybíráte si vhodné prádlo pro celý den, je to trochu jiné, než volba prádla na první schůzku,. To je totiž volba, která může významně ovlivnit váš první společný intimní moment a dojem z něj. Ve vztahu, díky po měsících či  letech vybudované důvěře, si proto můžete troufnout na trochu těžší kalibr – na erotickou soupravu.O co jde? Její podoba může začínat na podprsence s kalhotkami a končit u rafinovaných pásků a krajek s vyzývavými prvky, které jsou něco mezi šperky a něco mezi řetězy. Představu o tom, jak vybrat tu pravou erotickou soupravu  a proč by se hodila právě vám, získáte přečtením následujícího článku.

Erotické soupravy: mámo, “neblbni”…?

Erotické soupravy slouží k vytvoření lepšího vztahu se svým tělem, probuzení vášně, ale hlavně k uspokojení zvědavosti, která je často nejdůležitějším hnacím motorem při erotických experimentech. Při slovním spojení erotický experiment se mohou stydlivější povahy zaleknout a možná že i vy chcete zmáčknout křížek v horním rohu a nepokračovat ve čtení. Dejte stranou představy o lascivních pokusech, při kterých se jeden z vás ztrapní a druhý to zamluví. Že jste na tohle už moc staří, moc se znáte a že to vlastně ani jeden z vás nemá rád? Nebo že vedle v pokoji spí děti a oblékat se do erotické soupravy vám přijde cokoliv, jen ne vhodné?  Všechna omezení jsou většinou v hlavě. Dokud to nezkusíte, nezjistíte, jaký pocit přináší obléct se do něčeho mnohem svůdnějšího, než je flanelová košile. Erotika a sexuální život jsou velmi subjektivní záležitostí, nicméně podstata zůstává stejná: sex a sexuální hrátky jsou nespoutaným nástrojem sebeprojevu. Tak proč této krásné a živé energie nevyužít při hledání toho, co vám skutečně vyhovuje na poli erotických souprav? Už při výběru a procházení nepřeberných nabídek oba dva ucítíte příjemné sexuální napětí i radost z toho, že posunete váš sexuální život o další pomyslnou příčku výš. 

Co to vlastně je?

Největší klasikou je kombinace krajkové či jinak vyzývavé podprsenky s kalhotkami, kdy je možnost doplnit celkový obrázek o podvazkový pás, samodržící punčochy a další doplňky. Erotické soupravy mohou začínat právě na jednoduché kombinaci podprsenky a kalhotek a postupně přecházet dál. Třeba  až ke korzetům s podvazky, stříbrným řetízkům v intimních partiích a k rafinovaným kombinacím popruhů, které v kontrastu s holou kůží dráždí oči a následně i dlaně. Je to jedna z dalších možných cest k prohloubení vašeho zážitku ze společného večera. Erotickou soupravu můžete vybírat i jako něco, co na scénu přichází většinou výjimečně. Nebo zkuste zvolit variantu dostatečně pohodlnou i na to, aby jste v ní byla schopna strávit celý večer a trpělivě vyčkávat na odhalení tohoto pokladu. Když se zaměříte na barvy, materiály a rafinovanost, zjistíte, že si volbou soupravy můžete lehce pohrát s atmosférou. A nejen s atmosférou – souprava dokáže vytvořit napětí a zároveň prostor pro roleplay a vy se náhle ocitnete v intimní hře hosta a pokojské. 

Alter Ego aneb vaše zlobivé já?

Ať už zvolíte krajkovou podprsenku a tanga, která vypadají jako by byla tkaná z jemných pavučinek, nebo imitaci kůže, zipy a cvočky, dbejte v první řadě na dobrý pocit, který vám dodá správná volba. A správná volba je ta, která ze setkání v ložnici udělá moment překvapení. Když jdou děti spát, když vám odpadla schůzka, když vám náhodou vyšel čas navíc… Nezaplňujte ho honem tím, co byste měli dohnat nebo praktickými přípravami na cokoliv. Tohle jsou právě ty vzácné chvilky na navlečení jemných punčošek, síťované košilky nebo podvazkového pásu. Tohle jsou okamžiky, která probouzí vaši smyslnou stránku.

 Bez smyslnosti se těžko žije. Neváhejte proto s nákupem erotické soupravy příliš dlouho. Kdy jindy než právě teď?

Vyzkoušeli jste někdy nějakou erotickou soupravu? Přispějte do komentáře!

Olga Zachová