• Home
  • /Novinky
  • /Nastřelení vlasů v Praze s využitím metody řízené robotem

Nastřelení vlasů v Praze s využitím metody řízené robotem

Nastřelení vlasů je konečným východiskem při jejich stále větším vypadání.. Na kvalitu vlasových folikul má vliv váš způsob života (strava, sedavý versus aktivní život, spánek, napětí). Začaly vám vypadávat vlasy, přestože je váš život kvalitní? Důvodů může být více. Hormonální výkyvy, vedlejší účinky léků, které musíte brát, ale i dědičné faktory mohou být viníkem. Kam zamířit tedy na nastřelení vlasů zamířit? Praha je místem, kde najdete řadu špičkových chirurgů, kteří využívají speciálního robotického pomocníka s umělou inteligencí.

Nastřelení vlasů s využitím pomocníka s umělou inteligencí: s čím se seznámit

Nastřelení folikul je chirurgickou operací, která probíhá místním umrtvením. Operace není bolestivá a je řízena chirurgy s využitím pomocníka na danou práci, kterou s pomocí svých čidel provede precizněji. V tomto článku vám blíže představíme novou asistovanou metodu nově využívanou v Praze.

 

Nastřelení – před zásahem

Než absolvujete samotný zásah čeká vás prohlídka, v průběhu které vám ošetřující lékař vysvětlí postup této metody. Budete mít možnost ptát se na všechny otázky, které vás zajímají předtím než podstoupíte plánovanou operaci a následnou rekonvalescenci po zákroku. Schopnostmi 3D modelu zjistíte konečnou vizualizaci. Lékař s vámi projde vaši lékařskou anamnézu aby vyloučil možné komplikace či dokonce nemožnost zákrok podstoupit. Předoperačním vyšetřením také zjistí, zda nebude třeba nastřelit folikuly až po vyléčení vlasové pokožky. S chirurgem proberete postup ostříhání hlavy. Domluvíte finanční částku, kterou bude třeba zaplatit vzhledem k náročnosti zásahu.

 

Nastřelení – samotný zásah

Nastřelení probíhá odebráním vašich kořínků nejčastěji ze zadní části lebky a přenesením na tu část lebky, kde kořínky chybí. Na zadní části lebky jsou kořínky odolnější vůči padání. Jestliže nastane vypadání všech folikul ze zadní strany hlavy, nastřelení zůstane posledním možným řešením. Robot v průběhu zásahu odebírá vlasové folikuly a přenáší na část lebky, která již není pokryta. Výhodou metody využívající pomocníka s umělou inteligencí bývá preciznost odebírání vlasových kořínků. Pomocník disponuje mnoha senzory, které omezují poničení a ztrátu kořínků oproti ručnímu odběru chirurgem. Citlivost lidského oka se nemůže vyrovnat citlivosti senzorů, kterými disponuje náš pomocník. Taktéž ruce člověka se nemohou vyrovnat přesnosti robotického provedení. Ten se s narůstajícím počtem a délce zásahů nemůže unavit. Náš pomocník volí vhodné rozestupy mezi vlasovými kořínky během odběru i při nastřelení vlasů do nové oblasti na hlavě. Při samotném zásahu práci umělého pomocníka hlídají zkušení chirurgové. Umělý pracovník pracuje tak dlouho, dokud neodvede výkon, který udělá precizněji oproti lidské ruce. Zbytek zásahu provádějí vlasový chirurgové. Během operace budete pohodlně sedět a lékařský personál bude pečovat o zajištění vašeho komfortu.

 

Nastřelení – po zásahu

K běžnému chodu se klient zpravidla navrací 2 – 5 dní po zásahu. Bezprostředně po zásahu se klient musí zdržet jakékoliv úpravy svojí kštice, jinak by hrozilo zničení přenesených kořínků. Zničení přemístěných folikul bývá trvalé. Po zásahu je dobré dělat jednodušší úpravy vaší bohaté kštice a vlasové kořínky ihned nevystavovat přílišné zátěži.

Výhodou asistence pomocníka s umělou inteligencí je krátký čas zásahu. Oblibě se těší i krátký čas potřebný k zotavení po zásahu oproti přenesení vlasových kořínků laserovým přístrojem. Nehrozí vznik jizev po provedeném zásahu. Vlasové kořínky vám rostou postupně a přirozeně. Lidé ve vašem okruhu si podstoupeného zásahu možná vůbec nevšimnou. Budete mít hustou a skvěle vypadající kštici, kterou vám lidé budou chválit. Lidé okolo vás uvidí, že vypadáte šťastnější. Konečný vzhled díky řízenému nastřelení bude stát za změnu.

Odhodlali byste se k nastřelení vlasů? A jestliže ne, proč?

Olga Zachová