27.9.2007 – REGIONÁLNÍ CESTA BESKYDAMI A JESENÍKY

Ve dnech 25.-26.září 2007 se uskutečnila regionální poznávací cesta do Beskyd a Jeseníků, které se účastnily incomingové CK. Cestu pořádala agentura Czech Tourism, organizátorem byl Destinační management Moravsko-Slezský o.p.s. společně s partnery Regionální agenturou cestovního ruchu Beskydy – Valašsko a Beskydským informačním centrem.
Cílem prvního dne regionální cesty bylo představit nabídku aktivní dovolené a outdoorových aktivit v TO Beskydy. Na závěr prvního dne byl zorganizován workshop-setkání ubytovatelů s incomingovými CK, kde ubytovatelé měli příležitost prezentovat své ubytovací kapacity a nabídky přímo jednotlivým zástupcům z řad CK.
Ve druhém dni se se svou nabídkou představily incomingovým CK lázeňské subjekty . S krátkou zastávkou v Sanatoriích Klimkovice se skupinka přesunula do Jeseníků, tamních Priessnitzovych lázní. Cestou navštívili malebné lázně Karlova Studánka.

Všem, kteří se podíleli na přípravě programu (Ski areál Bílá, Sun Ski and Board School, Relax v podhůří Beskyd, město Štramberk, hotel Troyer, Lanový park Tarzanie, IC Frenštát, Skialpin Pustevny, Prosper Golf Čeladná, racr Beskydy-Valašsko, Beskydské IC, Sanatoria Klimkovice, Lázně Karlova Studánka, Priessnitzovy lázně, Unihost Ostrava) děkujeme za podporu celé této akce a věříme, že bude přínosem všem účasněným i celému regionu.
Další informace – zpětnou vazbu na uskutečněný famtrip, nám poskytne agentura CzechTourism a my se s vámi o ně co nejdřív podělíme.

Olga Zachová