Autobusové zájezdy do Alp

Už vás nebaví stále stejné sjezdovky v České republice? Chcete vyzkoušet něco zcela nového a možná i náročnějšího? Pak jsou pro vás zájezdy autobusem do Alp jako stvořené. V Alpách si totiž přijdou na své především nároční a pokročilý lyžaři, ale na menších sjezdovkách dokonce i začátečníci, kteří se zde mohou zdokonalit ve svých dosavadních dovednostech.

Jedním z nejznámějších lyžařských středisek v Rakousku je i St. Anton, Lech, kde na vás čeká více jak 200 kilometrů pravidelně upravovaných sjezdových tratí.

Navíc patří mezi jedny z nejlepších v Rakousku a pochopitelně také mezi nejdražší lyžování v Rakousku vůbec. Nejlevnější ubytování tady sice nenajdete, ale ušetřit můžete právě na dopravě. Z České republiky pravidelně vyrážejí autobusy právě sem a to hned od několika cestovních kanceláří. Pokud chcete zažít lyžování, jaké jste doposud nezažily, pak rozhodně už víte, jaké místo navštívit.

Chcete-li opravdu na zimní dovolené v Alpách ušetřit, pak doporučujeme last minute zájezdy cestovních kanceláří. Autobusem se dostanete zejména z Prahy nebo Brna a během několika hodin už můžete pořádně protáhnout svoje lyže. Vzhledem k vybavenosti dnešních autobusů se nemusíte obávat, že by pro vás cesta byla nekomfortní, zdlouhavá nebo dokonce nepříjemná. V autobusech je zajištěno malé občerstvení v podobě kávy, čaje nebo minerálních vod či lehkých snacků – ovšem jen u lepších cestovních kanceláří nebo u lepších dopravců. Navíc je dnes většina autobusů vybavena televizními monitory, na kterých je možné sledovat filmy či seriály a pochopitelně se nezapomíná ani na WC, které se nachází přímo v autobusech.

Olga Zachová