Flipové pouzdro iPhone SE – skvělá volba pro váš telefon

Možná nevíte, co si představit pod pojmem ”flip”, ale tohle anglické slovo může, mimo jiné, také znamenat „obrátit“ nebo „přepnout“. Flipové pouzdro pro iPhone SE se tedy bez uzardění může nazývat zavíracím nebo vyklápěcím pouzdrem a hotovo.

Flipová pouzdra mají více výhod než nevýhod a snad jediným argumentem hovořícím proti je celkové zvětšení objemu telefonu, který se pak už nevejde do každé kapsy. Do kabelky či jakéhokoliv jiného zavazadla je jako dělaný, ale i v případě, že si telefon chvíli ponesete v ruce, vám pouzdro poslouží více než jen jako jednoúčelová ochrana iPhonu.

Flipové pouzdro pro iPhone SE: kůže, silikon i jiné varianty

Podobně jako v případě zadních krytů, kde je asi nejoblíbenějším materiálem silikon, a to hlavně kvůli velké škále barevných možností a designu, mají i flipová pouzdra svého favorita. A tím je kůže.

Umělá EKO kůže nebo pravá kůže, obě nabízejí velký výběr v barvě a povrchové úpravě. Chcete flipové pouzdro ozvláštnit barevnými motivy, obrázky nebo nápisy? I to je samozřejmě možné, protože ani knížková pouzdra nemusí být jen strohá a elegantní, ale i veselá a vtipná.
Různé typy flipových pouzder řeší vkládání telefonu do pouzdra různým způsobem. Nejefektivnějším z nich je nejspíš silikonová nebo plastová vanička, do které umístíte samotný telefon a zajistíte si neměnnou polohu telefonu uvnitř pouzdra. Po otevření pouzdra vám téměř každé z nich nabídne větší či menší počet přihrádek hodících se k uložení bankovek či platebních karet. Na krátkou pochůzku stačí vzít s sebou jen váš iPhone ve flipovém pouzdře a peněženku můžete nechat doma.

Iphone SE není jen na telefonování

Dnes už málokdo používá svůj chytrý telefon jen na telefonování. Slouží nám jako kalendář, fotoaparát, přehrávač hudby, hrajeme na něm hry, čteme a mnoho dalšího. A právě sledování čehokoli vám flipové pouzdro zjednoduší, protože mnohé varianty mají v sobě zabudovaný praktický stojánek a vy můžete přestat přemýšlet, jak a kde svůj iPhone opřít a podložit, abyste ho nemuseli celou dobu držet v ruce. Od okamžiku vložení do flipového pouzdra se už  bude podpírat sám.

Zapnout a pověsit

Zapínání flipového obalu zajistí přezka, většinou magnetická, která zabrání jeho samovolnému otevření. Přezka se zároveň může stát zdobným a výrazným detailem vašeho pouzdra. Některé typy flipových pouzder nabízejí i velmi praktickou šňůrku a váš aparát pak můžete zavěsit, kam jen je libo.

A pokud by vám to všechno bylo málo, můžete přidat ještě ochrannou fólii nebo sklo na displej. Pak už bude vše dokonalé.

Shrňme si to:

Plusy

+ vynikající ochrana telefonu díky zavírací konstrukci,

+ vanička – telefon v ní dobře drží a nemůže se z pouzdra nechtěně uvolnit,

+ pouzdro snadno proměníte ve stojánek,

+ přezka na magnet zajistí uzavření,

+ přihrádky na bankovky či platební i jiné karty.

Mínusy

– musíte počítat se zvětšením telefonu – nevejde se pak do menších kapes

Flipové pouzdro je bezpochyby tou nejlepší ochranou, jakou můžete svému všestrannému pomocníkovi iPhone SE dopřát.

Už jste se rozhodli  přesedlat ze zadního krytu na flipové pouzdro? Nebo už ho dávno používáte a jste navýsost spokojeni?

Olga Zachová