Levné ubytování České Švýcarsko

České Švýcarsko je jedním z našich nejmladších národních parků. Nachází se v oblasti Děčín, kde si přijdou na své milovníci sportu, ale i odpočinku. Hledáte-li levné, ale zároveň komfortní ubytování, které by zcela odpovídalo vašim představám, pak doporučujeme například jeden z mnoha hotelů a tím je hotel Ron.

Hotel Ron se nachází jen nedaleko města Děčín a kousek od Národního parku České Švýcarsko v Mikulášovicích.

Jeho další velkou předností není ale jen blízké spojení s těmito dvěma hlavními lokalitami, ale i fakt, že se nachází jen kousek od hranic s Německem. Pokud snad během pobytu dostanete chuť jet nakupovat do Drážďan, pak rozhodně nebudete muset jezdit příliš daleko.

V hotelu se nachází klasické pokoje nebo apartmány a ceny se odvíjí i od počtu hostů na pokoji či v apartmánu. Pokud byste snad jeli na dovolenou do hotelu Ron v páru, pak zaplatíte 490,- Kč za pokoj a 580,- Kč za apartmán.Slevy jsou zde poskytovány zejména v případě, že je ubytování uhrazeno na více dní, než na tři dny.

Pokoje i apartmány jsou klasicky vybaveny vlastním sociálním zařízením na pokojích, minibarem, televizí a je zde možnost i polopenze nebo plné penze. Přímo v budově najdete hotelovou restauraci, kde můžete příjemně posedět jak nad romantickou večeří, tak i nad dobrým vínem o samotě. Mikulášovice přináší ideální prostředí zejména pro pěší turistiku, cyklistiku a v zimě samozřejmě na nedalekých sjezdovkách i ideální místo pro lyžaře. A v jakém ročním období máte České Švýcarsko nejraději vy?

Olga Zachová