Penzion Sport ***

Penzion Sport Jeseník nabízí ubytování asi 3 minuty od centra města Jeseník.Apartmán je v prvním patře nedávno zrekonstruovaného domu.Jeseník i jeho okolí nabízí množství příležitostí k aktivnímu trávení dovolené.Apartmán je pro 5+1 osob, a jde o prostornou otevřenou místnost s vlastním sociálním zařízením a vybavenou kuchyní s mikrovlnou troubou, myčkou nádobí a ledničkou.

Apartmán má vlastní parkoviště které je vám k dispozici zdarma.Je možnost přistavění dětské postýlky.O stravování se hosté starají sami.Necelých sto metrů od apartmánu je autobusové nádraží.Při větším počtu lidí je možnost ubytování ve vedlejším areálu. Ubytování je cílené na rodinnou turistiku, návštěvníky zimních areálů a turisty.
S apartmánem sousedí Squash a Bowling Centrum kde jsou vám k dispozici kurty na squash a bowlingové dráhy s venkovním posezením na zahrádce nebo uvnitř restaurace.Z Jeseníku jsou dostupná zimní střediska v Horní Lipové, Ostružné, nebo Petříkově.Dále je ve městě možnost navštívit přírodní kluziště, saunu, některou z posiloven, sportovní halu nebo krytý bazén v nedalekoé vesnici.Oblast je velmi vhodná pro běžkaře a cyklisty.

Adresa:
Penzion Sport
Sadová 881
Jeseník 79001
Česká Republika
Olga Zachová