Dovolená na Moravě s dětmi

Plánujete dovolenou na Moravě a navíc vám společnost budou dělat vaše děti? Rozhodně se není čeho obávat, protože v nabídce je spousta hotelů na Moravě, kde jsou i ty nejmenší děti vítány a s programem se na ně nezapomíná. I s dětmi si můžete užít báječnou aktivní dovolenou. Kam tedy vyrazit?

Chcete-li skutečně oblast Moravy, pak doporučujeme zejména oblast Valtic a Lednice, kde společně s dětmi můžete navštívit místní památky, místní zámek a Lednicko-valtický areál. Lednice a její okolí je ideálním místem pro rodinou dovolenou. Téměř u každé restaurace nebo kavárny se nachází menší dětské hřiště, na které budete mít navíc výhled z letní terasy a své děti tak nemusíte ani na minutu spustit z očí. Některé hotely a penziony navíc zajišťují i zábavný program pro děti. Během doby, kdy se budou vaše děti bavit společně s ostatními, můžete využít čas pro sebe.

Na škodu nejsou ani Hustopeče, kde se společně s dětmi můžete komfortně ubytovat. Zejména místní a velmi známí hotel Centro nabízí řadu sportovních aktivit zejména pro větší děti. Najdete zde stolní fotbal, kuželkové dráhy, kulečník, internetovou místnost a pro dospělé je zde samozřejmě připraven útulný vinný sklípek.

Oblast Moravy je ideálním místem pro cyklistiku nebo turistiku. Ať už na cesty do okolní přírody vyrážíte na kole nebo po vlastních nohou, rozhodně nebudete litovat. V okolí najdete cyklostezky, ale i pěší zóny, které vedou lesem a sem tam jistě můžete natrefit i na nějakou zvěř.

Olga Zachová