Ubytování na jižní Moravě

Jižní Morava, oblast Kyjova a Hodonína, bezpochyby nevyniká jen dobrým vínem, slavnostmi a kulturním žitím a programem, který je zde opravdu nabitý, ale i různými památkami, které rozhodně stojí zato spatřit. Abyste ale měli na prohlídku památek, různých vrchů a přírodních zajímavostí dostatek času, budete se muset ubytovat. Nejlépe v příjemném prostředí, za příjemné peníze a v místě, odkud to nebudete mít daleko, ať už se vydáte kamkoli.

Zahrádka a penzion U Kulky se nachází přímo v Kyjově, jen nedaleko hlavního náměstí v centru města a přináší svým zákazníkům dobrou kvalitu za rozumnou cenu. Ať už se chcete ubytovat s celou rodinou, s přáteli nebo snad chcete jen pohodlně posedět nad sklenicí vychlazeného piva nebo lahodného vína, rozhodně nebudete zklamáni. Mimo jiné si můžete dopřát i dobré jídlo, bez kterého si mnozí z nás nedokážou pohodový večer ani představit. V nabídce jsou smažené pokrmy, v létě například něco dobrého z grilu, a pokud není váš hlad příliš velký, rozhodně svůj žaludek můžete uspokojit i drobnými pochutinami, jako je domácí nakládaný hermelín nebo utopenec. o aktuálních akcích se můžete dozvědět na jejich webu nebo také facebookové stránce Zahrádka a penzion U Kulky.

Teď ale samozřejmě ještě něco o ubytování, bez kterého byste se zajisté v Kyjově neobešli, protože během jediného dne je prakticky nemožné prohlédnout si veškeré památky nebo se věnovat sportovním aktivitám. Apartmány mají kapacitu od čtyř až do osmi osob, ale pokud máte zájem, můžete se snadno ubytovat dokonce i ve dvou lidech nebo zcela sami. Apartmány jsou plně vybaveny a byly nedávno rekonstruovány. Těšit se proto můžete na příjemně zařízené vlastní sociální zařízení, ložnice s dvoulůžkovými postelemi nebo na perfektní společné místnosti, ve kterých nemůže chybět sedací souprava a televize, kterou dle libosti můžete po večerech sledovat. Naopak pokud jste společenskými typy, rozhodně oceníte místní vinný sklípek, který přímo láká k posezení a degustaci dobrého vína během mnohdy dlouhých večerů.

Olga Zachová