Virtuální prohlídky měst

Díky virtuální prohlídce se můžete podívat na místa, na kterých jste ještě nebyly, plánujete se na ně podívat, ale chcete zjistit, zda to bude stát zato. Protože právě díky virtuální prohlídce se můžete podívat na jednotlivá místa České republiky přímo ze svého obývacího pokoje nebo kanceláře a přitom nemusíte nikam jezdit. Ty nejmodernější zobrazovací technologie vám umožní vidět věci, památky, ale i historická centra tak, jak jsou a přitom se na ně můžete podívat z několika úhlů.

Virtuální prohlídky jsou propojeny se satelitní mapou a signálem z GPS a jde o speciální fotografie, které vám na monitoru počítače nebo na mobilním telefonu zobrazí vybraný prostor v maximálním úhlu záběru 360×180 stupňů.

Chcete vidět, co je nad vámi, pod vámi, před vámi nebo v bezprostředním okolí v jakémkoli místě? I to můžete vidět. Navíc je celá prohlídka zcela zdarma. Nemusíte nic platit a přitom se podívat, jak to vypadá v centru Prahy, Kutné Hoře nebo v jiných historických centrech měst včetně prohlídky některých památek. Nabízí se dokonce i letecké virtuální prohlídky, kde z ptačí perspektivy uvidíte překrásnou českou krajinu a přírodu.

Virtuální prohlídky jsou vhodné dokonce i pro osoby, které se mohou z jakéhokoli důvodu na určené místo dostat. Osoby, které ze zdravotních nebo finančních důvodů nemohou místo navštívit se tak mohou podívat po celém světě a přitom mít pocit, jako by stáli přímo v dané zemi na daném místě.

Olga Zachová